Częstochowa13 lipca 2015 r.

 

Kancelaria Prawa Gospodarczego
i Ubezpieczeniowego

Radosław Pacud & Radcowie Prawni
Biuro Obsługi Klienta

ul. Kopernika 42 lok. 1
42-200 Częstochowa
tel./fax: +48 34 324 22 42
kom. +48 660 426 484
e-mail: kancelaria@kpgiu.pl

NIP 573–218–36-46

Czynne pon.-pt. 8.00 – 16.00

 

czwa1czwa2czwa3czwa4
· czytaj więcej ·

misja

Dlaczego?

Bezpieczeństwo prawne i rozwój gospodarczy naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

W życiu gospodarczym i sprawach prawnych planujemy i działamy tak, aby jednocześnie zapewniać bezpieczeństwo prawne i wzmacniać rozwój gospodarczy obsługiwanych Klientów. Dążymy do ładu prawnego i logiki, sprawiedliwości i gospodarności w biznesie oraz instytucjach publicznych. To nas inspiruje i taki świat wokół nas lubimy.

Jak?

Rozumiemy szerszy kontekst pozornie prostych spraw. W naszej pracy opieramy się na gruntownym rozpoznaniu tematu, wieloletnim doświadczeniu, znajomości branż gospodarczych i instytucji publicznych. Prowadzimy sprawy sądowe w oparciu o przemyślaną strategię zorientowaną na sukces.

Kontrolujemy ryzyko gospodarcze, które zawsze występuje w procesach rozwojowych. Dążymy do właściwej relacji bezpieczeństwa prawnego i rozwoju naszych Klientów. Jest to możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysokim kompetencjom prawniczym i osobistym, z których korzystają nasi Klienci. Dzięki zdobywanej wiedzy i osobistemu zaangażowaniu tworzymy usługi prawne zorientowane na efektywność doradztwa i rozwiązywanie sporów. Stawiamy na uczciwość wobec Klientów, prawdę i wysoką kulturę współpracy.

Co?

Oferujemy usługi prawne dla przedsiębiorstw, poszkodowanych, instytucji publicznych i organizacji społecznych, a także potrzebne im usługi około-prawnicze, w tym szkolenia i wsparcie poprzez projekty unijne. Nasz zespół posiada wysokie kwalifikacje i kompetencje osobiste. Angażujemy się w działalność społeczną i wspieramy szczytne idee.

Prowadzimy działalność w profilu prawniczym, a także w powiązanym profilu biznesowym, oferując także szkolenia i wsparcie poprzez projekty unijne. Łączymy różne usługi dopasowując je do strategii rozwoju. Doradztwo prawne i realizacje w biznesie są podejmowane przez kreatywnych i rzetelnych specjalistów, nie tylko z obszaru prawa gospodarczego i ubezpieczeniowego. Rozumiemy specyfikę przedsiębiorstw, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych.

misja1misja2misja3misja4misja5misja7misja6
· czytaj więcej ·